Sletový turnaj přípravky 1. 5.

Na Svátek práce si máknou nejmenší kategorie. Nachystali jsme jim turnaj přípravek, a to hned v mezinárodním měřítku. Pravděpodobně půjde o netěžší a nejvíce obsazený turnaj pro tuto kategorii v roce 2024. Osloveny byly týmy, které mají širokou členskou základnu a v soutěžích 2 a více týmů, takže na akci mohou poslat výběr klubového potěru.

Hrát budou chlapci 2015 a mladší. V každém týmu mohou být i dvě dívky ročníku 2014. Hrát se bude v pěkném areálu Sokola Brno I na Kounicově ulici v Brně. Sejde se rekordních 12 týmů.

Přihlášené týmy:

ČR: Sokol Brno I EMKOCase Gullivers, Tatran Litovel, FBS Olomouc, Troopers, 1. SC Vítkovice, Gepardi Brno, Snipers Třebíč, Aligators

SR: Galaktikos Bratislava, Snipers Bratislava, Tsunami Záhorská Bystrica

Turnaj se koná za podpory Města Brna, JMK, župy Jana Máchala a ČOS. Zároveň je akce označena jako „sletová“ ve spojitosti a podporou Všesokolského sletu.

Hrát se bude ve 3 skupinách po 4 týmech, kdy každý tým odehraje 3 zápasy 2x 8 minut. Odpolední část přinese každému týmy dva souboje o umístění s dotací 2x 10 minut. Každý tým za den odehraje 5 zápasů. První 3 týmy vyhrají poháry a medaile. Všechny děti pak obdrží turnajové medaile.

Aktuálně pracujeme na doprovodném programu a dalších organizačních věcech.