ZRUŠENO!!! - SOKOLSKÝ PLES - sobota 16. ledna 2021

Detail článku: ZRUŠENO!!! - SOKOLSKÝ PLES - sobota 16. ledna 2021

A my se budeme moci potkat třeba na Sokolském plese.

Všechny vás srdečně zveme na SOKOLSKÝ PLES,

který se bude konat

v sobotu 16. ledna 2021 od 19.30 hodin v komínské sokolovně

Předprodej vstupenek od 1. prosince v prodejně Elektro na Svratecké ulici.

Neváhejte - ples je skvělý, atmosféra báječná, hudba k tanci a poslechu famózní, víno a další dobroty vynikající a hlavně - sál vyprodaný.

Kdyby se náhodou "něco dělo", peníze za vstupenky vám budou vráceny.

SOKOLOVNA UZAVŘENA do ?

...A JE TO TU ZASE! DRŽME SE, BUĎME ZDRAVÍ A V POHODĚ! KRÁSNÉ VÁNOCE A NORMÁLNÍ NOVÝ ROK!

ZRUŠENO!!! - SOKOLSKÝ PLES - sobota 16. ledna 2021

Všichni doufáme - věříme, že s koncem roku 2020 bude všechno špatné odneseno pryč a rok 2021 pro celý svět začne lépe. A my se budeme moci potkat na SOKOLSKÉM PLESE.

Magistrát města Brna podpořil T.J. Sokol Brno-Komín
Děkujeme MMB za podporu v roce 2020 - částkou 130 000Kč na provoz a 23 000 Kč na projekt Bezpečně a správně i na vodě.

Děkujeme JMK za finanční dotaci 58 667 Kč na organizaci a činnost T.J. a podporu přípravy k rekonstrukci a přístavbě sokolovny částkou 425 000,- Kč.

Děkujeme MČ Brno-Komín za příspěvek 30 000 Kč na nákup nových židlí.

Děkujeme MČ Brno-Bystrc za příspěvek 5 000 Kč na podporu činnosti malých bystrckých florbalistů.

Děkujeme MŠMT za podporu činnosti dětí a mládeže v T.J. Sokol Brno-Komín.

Děkujeme ČOS a MŠMT za příspěvek na všestrannost, vybavení tělocvičny a podporu akcí organizovaných pro veřejnost.