pro všechny

Kdo jsme?

O Sokolu Komín

Tělocvičná jednota Sokol Brno – Komín je místní organizace České obce sokolské a vznikla v roce 1905. Vlastní sokolovnu si členové vybudovali v roce 1930. Nyní patří komínská jednota počtem členů mezi největší v Sokolské župě Jana Máchala. Hlavním cílem našeho spolku je podporovat a rozvíjet tělesnou a duševní sílu svých členů (i veřejnosti) prostřednictvím sportovních ale i společenských aktivit jako jsou výlety, plesy, divadelní představení, sportovní turnaje.

Sokol Brno – Komín nabízí sportovní aktivity pro všechny věkové kategorie. Pokud se  k nám chcete přidat – jste vřele vítáni.

oddílů

členů

Dětské oddíly

Dospělé oddíly

Kde nás najdete?

Cvičíme v komíně

Cvičím v prostorách komínské Sokolovny na ulici Svratecká u stejnojmenné zastávky MHD linek 1, 3, 10, 30 a 36. Využíváme také Sokolovnu v Bystrci.