Vyzkoušej florbal 5. 9. 2021 neděle

Detail článku: Vyzkoušej florbal 5. 9. 2021 neděle

Sokol v pohybu aneb Vyzkoušej florbal

S pověřením župy Jana Máchala pořádá Sokol Komín akci Vyzkoušej florbal pro děti ročníku 2015 - 2011 (kluci i dívky) + i menší děti, které již v Komíně trénovaly minulý rok

Kdy: 5. 9. 2020 neděle, Sokolovna Komín, Svratecká 11.

Čas: sraz je v 13:00 -  hrajeme max. do 16:30, ale tipuji konec již kolem 15:30 s ohledem na počet přihlášených. Rozpis bude na nástěnkách či dveřích.

Na každé dítě vyjdou  2 – 3 zápasy. Bude se hrát 3 na 3 + brankáři. Kdo nemá florbalku, tak bude možnost si půjčit.

Co s sebousálovky,  florbalku, trenky, bílé tričko (obrázek nevadí), kdo má dres Gulls tak dres, láhev s pitím. Kdo nemá florbalku, tak půjčíme!

Nečlenové sokola hrají na vlastní nebezpečí..

Jak se přihlásit:

Přes diskusi pod tímto článkem, uveďte prosím ročník hráče a herní úroveň  (nikde nehrál, začátečník, trénuji pravidelně – členové florbalu Komína či Kounicovi toto uvádět nemusí, protože je známe) + mail a telefon na sebe. Obdržíte přesnější propozice, až budeme znát strukturu dětí.

Kdyby někoho po vyzkoušení florbal chytil, tak informace o trénincích najdete zde:

Již potvrdil:

Menší: ...................... šatna uprostřed budovy

Větší: ...................... šatna blíž k řece

........

NÁBOR DĚTÍ OD 4 LET - ODDÍLY FLORBAL A SPORŤÁČEK

Magistrát města Brna podpořil T.J. Sokol Brno-Komín
Děkujeme MMB za podporu v roce 2020 - částkou 130 000Kč na provoz a 23 000 Kč na projekt Bezpečně a správně i na vodě.

Děkujeme JMK za finanční dotaci 58 667 Kč na organizaci a činnost T.J. a podporu přípravy k rekonstrukci a přístavbě sokolovny částkou 425 000,- Kč.

Děkujeme MČ Brno-Komín za příspěvek 30 000 Kč na nákup nových židlí.

Děkujeme MČ Brno-Bystrc za příspěvek 5 000 Kč na podporu činnosti malých bystrckých florbalistů.

Děkujeme MŠMT za podporu činnosti dětí a mládeže v T.J. Sokol Brno-Komín.

Děkujeme ČOS a MŠMT za příspěvek na všestrannost, vybavení tělocvičny a podporu akcí organizovaných pro veřejnost.