ZÁPIS dětí do oddílu SPORTOVNIÍ VŠESTRANNOSTDetail článku: ZÁPIS dětí do oddílu SPORTOVNIÍ VŠESTRANNOST


Sportovní a pohybová všestrannost žáci a sportujeme nejen v tělocvičně.

Zdravý pohyb celým tělem s nářadím i bez. Zařazeny akrobatické či  gymnastické prvky, míčové i jiné pohybové hry a další aktivity (sebeobrana, střelba na cíl,vodácký výcvik, lanové techniky,příroda).
Žákovský oddíl Sokol Všestrannost Brno - Komín nabízí provázaný  program, v duchu sokolské tradice pro všechny a  na vysoké úrovni. Všestrannost je podmínka pro vyrovnaný rozvoj. Vyzkoušejte naše aktivity, aby děti porozuměli, v čem tkví jejich přednosti a kde je potřeba zapracovat.

►Více viz , oddílové stránky. Tam najdete i aktuální informace možnost registrace nového zájemce, a další fotky z akcí. KLIKNI ZDE

Není špatné sedět u počítače.                                
Špatné je zlenivět a nedělat nic jiného.
Proč
Základní sportovní a pohybová úroveň nastupujících generací má sestupnou tendenci. Bohužel je to dáno kromě jiného i současným trendem ve stylu: „můžeme z tebe dělat sportovce, ale jen za "tvrdé" peníze. To víte doba je taková“... !
Co
Naproti tomu, žákovský oddíl  nabízí provázaný program, v duchu sokolské tradice pro všechny a  na vysoké úrovni.Nerozvíjíme rivalitu, ale osobní, pohybové dispozice členů v široké škále sport činností. Zájemci se mohou informovat na níže uvedených kontaktech.
Jak
Zdravý pohyb celým tělem s nářadím i bez. Zařazeny akrobatické či  gymnastické prvky, míčové i jiné pohybové hry a další aktivity (sebeobrana, střelba na cíl,vodácký výcvik, pobyt v přírodě, stezka odvahy, atd.).
Kde
V tělocvičně Sokola ( u lávky) zastávka "Svratecká" tram.č. 1, 11. 3. Trol. 36,30 .
Kdy
Cvičíme každou středu ve dvou skupinách od 15 - 16,30; 16,30-18 hod.
Zač
Spolupráce s organizacemi, které mají ve svém programu  „Sport pro všechny“, motivuje k vytvoření podmínek na základě nezištné činnosti trenéra či lektora. Cena 2018: Žákovská zlevněná členská známka na rok 150,-Kč Frekvence 1,5hodiny týdně. Oddílový příspěvek 850.-Kč
Web: http://www.sokol-vsestrannost.cz/
Email: sokol.komin@gmail.com  

Registrace zájemců:https://www.sokol-vsestrannost.cz/novi-zajemci/​

Tel.:604 475 266


Zpět na hlavní stránku

POŘÁDANÉ AKCE

VALNÁ HROMADA

Zveme vás na VALNOU HROMADU, která se uskuteční ve čtvrtek 2. dubna 2020 v 18.15 hodin v sokolovně.

více

Nábor dětí do florbalu od 4 let

.

více

PODĚKOVÁNÍSportujeme s podporou statutárního města Brna.

Magistrát města Brna podpořil T.J. Sokol Brno-Komín v roce 2019 finanční částkou 100 000 Kč na provoz a činnost, 140 000 Kč na renovaci podlahy v tělocvičně a 27 000 Kč na projekt Bezpečně a správně i na vodě.Poděkování patří i městu Brno.Děkujeme MČ Brno-Komín za dotaci na provoz.Děkujeme Nadačnímu fondu Avast za příspěvek na celoroční činnost spolku.