ZÁPIS dětí do oddílu SPORTOVNIÍ VŠESTRANNOSTDetail článku: ZÁPIS dětí do oddílu SPORTOVNIÍ VŠESTRANNOST


SPORTOVNÍ POHYBOVÁ VŠESTRANNOST - ŽÁCI

Zdravý pohyb celým tělem s nářadím i bez. Zařazeny akrobatické, parkourové či  gymnastické prvky, míčové i jiné pohybové hry a další aktivity (sebeobrana, střelba na cíl,vodácký výcvik, lanové techniky, příroda).
Žákovský oddíl Sokol Všestrannost Brno - Komín nabízí provázaný  program, v duchu sokolské tradice pro všechny a  na vysoké úrovni. Všestrannost je podmínka pro vyrovnaný rozvoj. Vyzkoušejte naše aktivity, aby děti porozuměly, v čem tkví jejich přednosti a kde je potřeba zapracovat.

►Více na oddílových stránkách. Tam najdete i aktuální informace možnost registrace nového zájemce, a další fotky z akcí. KLIKNI ZDE

Není špatné sedět u počítače.                                
Špatné je zlenivět a nedělat nic jiného.
Proč
Základní sportovní a pohybová úroveň nastupujících generací má sestupnou tendenci. Bohužel je to dáno kromě jiného i současným trendem ve stylu: „můžeme z tebe dělat sportovce, ale jen za "tvrdé" peníze. To víte doba je taková“... !
Co
Naproti tomu, žákovský oddíl  nabízí provázaný program, v duchu sokolské tradice pro všechny a  na vysoké úrovni.Nerozvíjíme rivalitu, ale osobní, pohybové dispozice členů v široké škále sportovních činností. Zájemci se mohou informovat na níže uvedených kontaktech.
Jak
Zdravý pohyb celým tělem s nářadím i bez. Zařazeny akrobatické či  gymnastické prvky, míčové i jiné pohybové hry a další aktivity (sebeobrana, střelba na cíl,vodácký výcvik, pobyt v přírodě, stezka odvahy, atd.).
Kde
V tělocvičně Sokola ( u komínské lávky) zastávka Svratecká tram.č. 1, 3, 11 a trolejbus 30, 36 .
Kdy
Cvičíme každou středu ve třech věkových skupinách od 14 do 18 hod.
Zač
Spolupráce s organizacemi, které mají ve svém programu  „Sport pro všechny“, motivuje k vytvoření podmínek na základě nezištné činnosti trenéra či lektora. Cena 2021: Žákovská zlevněná členská známka na rok 200,-Kč Frekvence 1,5hodiny týdně. Oddílový příspěvek 850.-Kč
Web: http://www.sokol-vsestrannost.cz/
Email: sokol.komin@gmail.com  

Registrace zájemců:https://www.sokol-vsestrannost.cz/novi-zajemci/​

Tel.:604 475 266


Zpět na hlavní stránku

POŘÁDANÉ AKCE

SOKOLSKÝ PLES - 22. ledna 2022 v 19.30 hodin

Doufáme, že nás \"nic\" nezastaví - srdečně vás zveme na Sokolský ples, který se bude konat v sobotu 22. ledna 2022 v 19.30 hodin v komínské sokolovně. Vstupenky je možno zakoupit v prodejně Elektro na Svratecké ulici. K tanci nám bude hrát skupina LH Band. Vstupenka je slosovatelná a v její ceně je i ochutnávka vín.

více

PODĚKOVÁNÍSportujeme s podporou statutárního města Brna.

Magistrát města Brna podpořil T.J. Sokol Brno-Komín
Děkujeme MMB za podporu v roce 2021 částkami -130 000 Kč na provoz, 132 000 Kč na činnost mládeže a dospělých a 32 000 Kč na projekt Bezpečně a správně i na vodě.Poděkování patří i městu Brno.

Děkujeme JMK za finanční dotaci 75 000 Kč na organizaci a činnost T.J.Děkujeme MČ Brno-Komín za příspěvek 30 000 Kč na provoz a činnost.Děkujeme MČ Brno-Bystrc za příspěvek 15 000 Kč na podporu činnosti malých bystrckých florbalistů.Děkujeme MŠMT a NSA za podporu činnosti dětí a mládeže a provozu T.J. Sokol Brno-Komín.Děkujeme ČOS za příspěvek na činnost a provoz komínské sokolské jednoty.