Sokolský ples - fotografie a poděkování

Detail článku: Sokolský ples - fotografie a poděkování

Začátek roku jsme rozjeli ve velkém – Sokolský ples nebyl sice velký jako Brno, ale byl dost vydařený. O hudbu se postarala skupina Blíženci. Během plesu jsme shlédli vystoupení skupiny Fudokan karate Brno a tanečnic Decadance Brno, ochutnávku vína měla na starosti Restaurace Žebra Brno a ochutnávku cideru Cidérka. Děkujeme za pohodový večer.

Fotogalerie ze Sokolského plesu najdete na odkazech:

Další odkazy přidáme, pokud někdo pošle.

Velké díky patří dárcům, kteří Sokolu Brno-Komín darovali věcné ceny a to:

Restaurace Žebra Brno, Milada Blatná, Lékárna Komín, Hana Havránková – Café Bílá vrána, Restaurace U Kosa, Zelinářství Beránková, Drogerie Kimsam, Cukrárna Aida, Svět piva, Rostislav Brabec, Delikomat, Daniel Krysl, Drogerie Mlčochová, Zdravé hnízdo, Kadeřnictví Dominique, Vlaďka Balejová, Jaroslav Sklenář, Petr Hladík, Kiboko, Obaly V&CH, Krmiva pro zvířata Hudec, RobertVálek.eu, Lenka Šímová, členové Sokola Brno-Komín a jejich přátelé.

SOKOLSKÝ PLES - 22. ledna 2022 v 19.30 hodin

Doufáme, že nás \"nic\" nezastaví - srdečně vás zveme na Sokolský ples, který se bude konat v sobotu 22. ledna 2022 v 19.30 hodin v komínské sokolovně. Vstupenky je možno zakoupit v prodejně Elektro na Svratecké ulici. K tanci nám bude hrát skupina LH Band. Vstupenka je slosovatelná a v její ceně je i ochutnávka vín.

Magistrát města Brna podpořil T.J. Sokol Brno-Komín
Děkujeme MMB za podporu v roce 2021 částkami -130 000 Kč na provoz, 132 000 Kč na činnost mládeže a dospělých a 32 000 Kč na projekt Bezpečně a správně i na vodě.

Děkujeme JMK za finanční dotaci 75 000 Kč na organizaci a činnost T.J.

Děkujeme MČ Brno-Komín za příspěvek 30 000 Kč na provoz a činnost.

Děkujeme MČ Brno-Bystrc za příspěvek 15 000 Kč na podporu činnosti malých bystrckých florbalistů.

Děkujeme MŠMT a NSA za podporu činnosti dětí a mládeže a provozu T.J. Sokol Brno-Komín.

Děkujeme ČOS za příspěvek na činnost a provoz komínské sokolské jednoty.