Sokolský ples - fotografie a poděkováníDetail článku: Sokolský ples - fotografie a poděkování


Začátek roku jsme rozjeli ve velkém – Sokolský ples nebyl sice velký jako Brno, ale byl dost vydařený. O hudbu se postarala skupina Blíženci. Během plesu jsme shlédli vystoupení skupiny Fudokan karate Brno a tanečnic Decadance Brno, ochutnávku vína měla na starosti Restaurace Žebra Brno a ochutnávku cideru Cidérka. Děkujeme za pohodový večer.

Fotogalerie ze Sokolského plesu najdete na odkazech:

https://drakivan.rajce.idnes.cz/372_Tradicni_Kominsky_sokolsky_ples/?

https://robur01.rajce.idnes.cz/Sokolsky_ples_11._1._2020

Další odkazy přidáme, pokud někdo pošle.

Velké díky patří dárcům, kteří Sokolu Brno-Komín darovali věcné ceny a to:

Restaurace Žebra Brno, Milada Blatná, Lékárna Komín, Hana Havránková – Café Bílá vrána, Restaurace U Kosa, Zelinářství Beránková, Drogerie Kimsam, Cukrárna Aida, Svět piva, Rostislav Brabec, Delikomat, Daniel Krysl, Drogerie Mlčochová, Zdravé hnízdo, Kadeřnictví Dominique, Vlaďka Balejová, Jaroslav Sklenář, Petr Hladík, Kiboko, Obaly V&CH, Krmiva pro zvířata Hudec, RobertVálek.eu, Lenka Šímová, členové Sokola Brno-Komín a jejich přátelé.

 


Zpět na hlavní stránku

POŘÁDANÉ AKCE

VALNÁ HROMADA

Zveme vás na VALNOU HROMADU, která se uskuteční ve čtvrtek 2. dubna 2020 v 18.15 hodin v sokolovně.

více

Nábor dětí do florbalu od 4 let

.

více

PODĚKOVÁNÍSportujeme s podporou statutárního města Brna.

Magistrát města Brna podpořil T.J. Sokol Brno-Komín v roce 2019 finanční částkou 100 000 Kč na provoz a činnost, 140 000 Kč na renovaci podlahy v tělocvičně a 27 000 Kč na projekt Bezpečně a správně i na vodě.Poděkování patří i městu Brno.Děkujeme MČ Brno-Komín za dotaci na provoz.Děkujeme Nadačnímu fondu Avast za příspěvek na celoroční činnost spolku.