Florbalová noc 20. 3. 2020

Detail článku: Florbalová noc 20. 3. 2020

Florbalová noc 20. 3. 2020: AKCE ZRUŠENA, JEDNÁ SE O NÁHRADNÍM TERMÍNU

V rámci noci sokoloven bude Sokol Komín pořádat florbalovou noc v sokolovně (Svratecká 11). Akce začne v 18:00, kdy zahájí hru děti Sokola Komín. Od 19:00 naváže kondiční cvičení mužů Normální chlapi (tentokrát ve florbalovém pojetí) a mohou se zapojit i rodiče dětí, které trénují v sokolovně tzv. amatérská úroveň.

V 20:00 je sraz  všech dalších zájemců (muži i ženy) o hru z řad veřejnosti. Zde už je mírný předpoklad toho, že už to hráč někdy hrál aspoň na amatérské úrovni. Proběhne rozdělení do týmů,tak aby se hrálo vyrovnaně a všechny to bavilo. Pokusíme se hrát do 24:00.

Hrát se bude 3  na 3.

Ostatní:

Vstup zdarma.

Florbalky budou k zapůjčení.

Osvěžovna (Žebra Holiday) bude fungovat.

Každý hráč/ka by měl mít bílé a tmavé triko, abychom se mohli adekvátně rozlišit. Což se určí až na místě.

Přihlašování:

na rob.valek@gmail.com, do předmětu zprávy napište florbalová noc. Dále sledujte stránku akce, může být aktualizována.

Aktuálně přihlášeni od 20:00: cca 10 můžů  a 10 žen ze Sokola Komín

Nečlenové sokola hrají na vlastní nebezpečí. Akce není pojištěna.

GDPR: z akce bude pořízena fotodokumentace a účastníci akce svojí účastí s tímto souhlasí.

VALNÁ HROMADA

Zveme vás na VALNOU HROMADU, která se uskuteční ve čtvrtek 2. dubna 2020 v 18.15 hodin v sokolovně.