Florbalová noc 3. 9. 2021 pátek

Detail článku: Florbalová noc 3. 9. 2021 pátek

Florbalová noc 3. 9. 2021:

S pověřením župy Jana Máchala pořádá Sokol Komín  florbalovou noc v sokolovně (Svratecká 11). Akce začne v 17:30, kdy zahájí hru děti Sokola Komín, případně daší zájemci o hru ve věku 6 -11 let.. Od 19:15 naváže hobby kategorie žen a mužů. Mohou se zapojit i rodiče dětí, které trénují v sokolovně tzv. amatérská úroveň.

V 20:00 je sraz  všech dalších zájemců (muži i ženy) o hru z řad veřejnosti. Zde už je mírný předpoklad toho, že už to hráč někdy hrál aspoň na amatérské úrovni. Proběhne rozdělení do týmů,tak aby se hrálo vyrovnaně a všechny to bavilo. Pokusíme se hrát do 24:00.

Hrát se bude 3  na 3.

Ostatní:

Vstup zdarma (nesokol 50Kč) Bude zajištěna roznáška z restaurace.

Florbalky budou k zapůjčení.

Osvěžovna (Žebra Holiday) bude fungovat.

Každý hráč/ka by měl mít bílé a tmavé triko, abychom se mohli adekvátně rozlišit. Což se určí až na místě.

Přihlašování:

na rob.valek@gmail.com, do předmětu zprávy napište florbalová noc. Dále sledujte stránku akce, může být aktualizována.

Nebo přes FB. Na faceboouku událost:

Nečlenové sokola hrají na vlastní nebezpečí. Akce není pojištěna.

NÁBOR DĚTÍ OD 4 LET - ODDÍLY FLORBAL A SPORŤÁČEK

Magistrát města Brna podpořil T.J. Sokol Brno-Komín
Děkujeme MMB za podporu v roce 2020 - částkou 130 000Kč na provoz a 23 000 Kč na projekt Bezpečně a správně i na vodě.

Děkujeme JMK za finanční dotaci 58 667 Kč na organizaci a činnost T.J. a podporu přípravy k rekonstrukci a přístavbě sokolovny částkou 425 000,- Kč.

Děkujeme MČ Brno-Komín za příspěvek 30 000 Kč na nákup nových židlí.

Děkujeme MČ Brno-Bystrc za příspěvek 5 000 Kč na podporu činnosti malých bystrckých florbalistů.

Děkujeme MŠMT za podporu činnosti dětí a mládeže v T.J. Sokol Brno-Komín.

Děkujeme ČOS a MŠMT za příspěvek na všestrannost, vybavení tělocvičny a podporu akcí organizovaných pro veřejnost.