Florbalová noc 4. 9. 2020

Detail článku: Florbalová noc 4. 9. 2020

Florbalová noc 4. 9. 2020:

S pověřením župy Jana Máchala pořádá Sokol Komín  florbalovou noc v sokolovně (Svratecká 11). Akce začne v 18:00, kdy zahájí hru děti Sokola Komín. Od 19:00 naváže kondiční cvičení mužů Normální chlapi (tentokrát ve florbalovém pojetí) a mohou se zapojit i rodiče dětí, které trénují v sokolovně tzv. amatérská úroveň.

V 20:00 je sraz  všech dalších zájemců (muži i ženy) o hru z řad veřejnosti. Zde už je mírný předpoklad toho, že už to hráč někdy hrál aspoň na amatérské úrovni. Proběhne rozdělení do týmů,tak aby se hrálo vyrovnaně a všechny to bavilo. Pokusíme se hrát do 24:00.

Hrát se bude 3  na 3.

Ostatní:

Vstup zdarma (nesokol 50Kč) Bude zajištěna roznáška z restaurace. Pro aktivního hráče 1 pivo či limo v ceně.

Florbalky budou k zapůjčení.

Osvěžovna (Žebra Holiday) bude fungovat.

Každý hráč/ka by měl mít bílé a tmavé triko, abychom se mohli adekvátně rozlišit. Což se určí až na místě.

Přihlašování:

na rob.valek@gmail.com, do předmětu zprávy napište florbalová noc. Dále sledujte stránku akce, může být aktualizována.

Aktuálně přihlášeni od 20:00: cca 10 můžů  a 10 žen ze Sokola Komín

Nečlenové sokola hrají na vlastní nebezpečí. Akce není pojištěna.

NÁBOR DĚTÍ OD 4 LET - ODDÍLY FLORBAL A SPORŤÁČEK