Florbalová noc 7. 10. 2022 pátek

Detail článku: Florbalová noc 7. 10. 2022 pátek

Florbalová noc 7. 10. 2022

S pověřením župy Jana Máchala pořádá Sokol Komín  florbalovou noc v sokolovně (Svratecká 11). Akce začne v 17:30, kdy zahájí hru děti Sokola Komín, případně daší zájemci o hru ve věku 6 -11 let.. Od 19:15 naváže hobby kategorie žen a mužů. Mohou se zapojit i rodiče dětí, které trénují v sokolovně tzv. amatérská úroveň.

V 20:00 je sraz  všech dalších zájemců (muži i ženy) o hru z řad veřejnosti. Zde už je mírný předpoklad toho, že už to hráč někdy hrál aspoň na amatérské úrovni. Proběhne rozdělení do týmů,tak aby se hrálo vyrovnaně a všechny to bavilo. Pokusíme se hrát do 24:00.

Hrát se bude 3  na 3.

Ostatní:

Vstup zdarma (nesokol 50Kč) Bude zajištěna roznáška z restaurace.

Florbalky budou k zapůjčení.

Osvěžovna (Žebra Holiday) bude fungovat.

Každý hráč/ka by měl mít bílé a tmavé triko, abychom se mohli adekvátně rozlišit. Což se určí až na místě.

Přihlašování:

na rob.valek@gmail.com, do předmětu zprávy napište florbalová noc. Dále sledujte stránku akce, může být aktualizována.

Nebo přes FB. Na faceboouku je vytvořená událost.

Nečlenové sokola hrají na vlastní nebezpečí. Akce není pojištěna.

NÁBOR DĚTÍ A MLÁDEŽE

Oddíly florbalu (4 - 11 let), Sporťáček (4 - 6 let), všestrannost žáci od 8 let

Děkujeme MMB za podporu v roce 2022 částkami - 350 000 Kč na provoz, 171 000 Kč na činnost mládeže a dospělých a 24 000 Kč na projekt Bezpečně a správně i na vodě.

Děkujeme JMK za finanční dotaci 80 000 Kč na organizaci a činnost T.J.

Děkujeme MČ Brno-Komín za příspěvek 30 000 Kč na provoz a činnost.

Děkujeme MČ Brno-Bystrc za příspěvek 15 000 Kč na podporu činnosti malých bystrckých florbalistů.

Děkujeme NSA za podporu činnosti dětí a mládeže a provozu T.J. Sokol Brno-Komín.

Děkujeme ČOS za příspěvek na činnost a provoz komínské sokolské jednoty.