ZRUŠENÍ CVIČENÍ A TRÉNINKŮ V SOKOLOVNĚ

Detail článku: ZRUŠENÍ CVIČENÍ A TRÉNINKŮ V SOKOLOVNĚ

T.J. Sokol Brno-Komín ruší cvičení.

Nařízení vlády ze dne 12. března 2020 dle tiskové zprávy týkající se sportovní činnosti:

S účinností od 13. března 2020 od 6.00 hodin zakázala až do odvolání všechny veřejné a soukromé kulturní, sportovní, společenské, náboženské, vzdělávací a další akce s účastí přesahující ve stejný čas počet 30 osob.

Od pátku 13. března od 6.00 byl vyhlášen i zákaz vstupu veřejnosti do posiloven, koupališť, wellnes služeb či saun, ale také do veřejných knihoven a galerií.

VALNÁ HROMADA

Zveme vás na VALNOU HROMADU, která se uskuteční ve čtvrtek 2. dubna 2020 v 18.15 hodin v sokolovně.