Sporťáček

Detail článku: Sporťáček

Sporťáček

Cvičení pro předškolní děti ve věku 4 -6 let. Bude zaměřeno na všeobecný a harmonický rozvoj pohybových schopností a dovedností. Ve Sporťáčku děti projdou základní pohybovou průpravou se základy gymnastiky, koordinace, atletiky. Pomocí míčových a pohybových her chceme vytvořit zábavnou cvičební jednotku. Chceme, aby si děti cvičení především užily, vytvořily si kladný vztah k pohybu a získaly také široký základ pro přechod do sportovních oddílů s nejrůznějším zaměřením. Bonusem bude týmová soudržnost a adaptace v kolektivu.

Začínáme 5. září 2022

Kdy: každé pondělí 14:15 – 15:20

Kde: Sokolovna Komín – Svratecká 11

Co s sebou: sportovní oblečení, tedy sálovky, trenky (v teplácích je horko) + láhev s pitím

Jak se přihlásit: nechceme, aby na hodiny chodili cvičenci nečekaně. Je třeba se přihlásit na: rob.valek@gmail.com nebo na tč: 608 700 442 Postačí ročník narození, telefon a mail.  Po projevení zájmu se Vám ozveme s dalšími informacemi. Kapacita cvičení je omezená.

NÁBOR DĚTÍ A MLÁDEŽE

Oddíly florbalu (4 - 11 let), Sporťáček (4 - 6 let), všestrannost žáci od 8 let

Děkujeme MMB za podporu v roce 2022 částkami - 350 000 Kč na provoz, 171 000 Kč na činnost mládeže a dospělých a 24 000 Kč na projekt Bezpečně a správně i na vodě.

Děkujeme JMK za finanční dotaci 80 000 Kč na organizaci a činnost T.J.

Děkujeme MČ Brno-Komín za příspěvek 30 000 Kč na provoz a činnost.

Děkujeme MČ Brno-Bystrc za příspěvek 15 000 Kč na podporu činnosti malých bystrckých florbalistů.

Děkujeme NSA za podporu činnosti dětí a mládeže a provozu T.J. Sokol Brno-Komín.

Děkujeme ČOS za příspěvek na činnost a provoz komínské sokolské jednoty.