Sporťáček

Detail článku: Sporťáček

Sporťáček

Nové cvičení pro předškolní děti ve věku 4 -6 let. Bude zaměřeno na všeobecný a harmonický rozvoj pohybových schopností a dovedností. Ve Sporťáčku děti projdou základní pohybovou průpravou se základy gymnastiky, koordinace, atletiky. Pomocí míčových a pohybových her chceme vytvořit zábavnou cvičební jednotku. Chceme, aby si děti cvičení především užily, vytvořily si kladný vztah k pohybu a získaly také široký základ pro přechod do sportovních oddílů s nejrůznějším zaměřením. Bonusem bude týmová soudržnost a adaptace v kolektivu.

Začínáme 5. září 2022

Kdy: každé pondělí 14:15 – 15:20

Kde: Sokolovna Komín – Svratecká 11

Co s sebou: sportovní oblečení, tedy sálovky, trenky (v teplácích je horko) + láhev s pitím

Jak se přihlásit: nechceme, aby na hodiny chodili cvičenci nečekaně. Je třeba se přihlásit na: rob.valek@gmail.com nebo na tč: 608 700 442 Postačí ročník narození, telefon a mail, Po projevení zájmu se Vám ozveme s dalšími informacemi. Kapacita cvičení je omezená.

NÁBOR DĚTÍ OD 4 LET - ODDÍLY FLORBAL A SPORŤÁČEK

Magistrát města Brna podpořil T.J. Sokol Brno-Komín
Děkujeme MMB za podporu v roce 2021 částkami -130 000 Kč na provoz, 132 000 Kč na činnost mládeže a dospělých a 32 000 Kč na projekt Bezpečně a správně i na vodě.

Děkujeme JMK za finanční dotaci 75 000 Kč na organizaci a činnost T.J.

Děkujeme MČ Brno-Komín za příspěvek 30 000 Kč na provoz a činnost.

Děkujeme MČ Brno-Bystrc za příspěvek 15 000 Kč na podporu činnosti malých bystrckých florbalistů.

Děkujeme MŠMT a NSA za podporu činnosti dětí a mládeže a provozu T.J. Sokol Brno-Komín.

Děkujeme ČOS za příspěvek na činnost a provoz komínské sokolské jednoty.