SporťáčekDetail článku: Sporťáček


Sporťáček

V Sokole Komín zkoušíme rozjet nové cvičení pro předškolní děti ve věku 4 -6 let. Bude zaměřeno na všeobecný a harmonický rozvoj pohybových schopností a dovedností. Ve Sporťáčku děti projdou základní pohybovou průpravou se základy gymnastiky, koordinace, atletiky. Pomocí míčových a pohybových her chceme vytvořit zábavnou cvičební jednotku. Chceme, aby si děti cvičení především užily, vytvořily si kladný vztah k pohybu a získaly také široký základ pro přechod do sportovních oddílů s nejrůznějším zaměřením. Bonusem bude týmová soudržnost a adaptace v kolektivu.

Začínáme 25. 5. a cvičit se bude do konce června a podle zájmu opět od září

Kdy: každé pondělí 14:20 – 15:20

Kde: Sokolovna Komín – Svratecká 11

Cena: do konce června cena za jednotku 50kč

Co s sebou: sportovní oblečení, tedy sálovky, trenky (v teplácích je horko) + láhev s pitím

Jak se přihlásit: nechceme, aby na hodiny chodili cvičenci nečekaně. Je třeba se přihlásit na: rob.valek@gmail.com nebo na tč: 608 700 442 Postačí ročník narození, telefon a mail, Po projevení zájmu se Vám ozveme s dalšími informacemi.

 


Zpět na hlavní stránku

POŘÁDANÉ AKCE

Nábor dětí do florbalu od 4 let

.

více

PODĚKOVÁNÍSportujeme s podporou statutárního města Brna.

Magistrát města Brna podpořil T.J. Sokol Brno-Komín v roce 2019 finanční částkou 100 000 Kč na provoz a činnost, 140 000 Kč na renovaci podlahy v tělocvičně a 27 000 Kč na projekt Bezpečně a správně i na vodě.Poděkování patří i městu Brno.Děkujeme MČ Brno-Komín za dotaci na provoz.Děkujeme Nadačnímu fondu Avast za příspěvek na celoroční činnost spolku.