Sporťáček covid provoz

Detail článku: Sporťáček covid provoz

Dobrý den,

Pondělí 12. 10. - budeme cvičit venku = venkovní hřiště u dopraváku v Komíně OPRAVENO S sebou sportovní oblečení. Při špatném počasí se akce nekoná. V případě proměnlivého počasí  ještě trenérky v 12:00 mohou upřesnit do diskuse pod tímto článkem, zda sraz bude či nikoli. Sraz v 14:15. Počet není limitován, i při plném počtu nás bude max. 20. Konec cca 15:15-15:20. Pokud to trenérky a děti bude bavit a vyjde počasí, tak pak záleží na domluvě.

Úterý 13. 10. - pouštění draků - sraz v 16:00 na konečné zastávky  36 v Komíne, odkud se vyrazí na pole směr letiště. Akce je myšlena jako společná, tedy děti s vlastním doprovodem. S sebou sportovní oblečení + něco, na pouštění, tedy draka, házedlo. Nebrat modely  na vysílačku. Pokud nás bude víc, tak se rozdělíme na menší skupinky do  20 lidí. Kdo přijede trolejbusem, tak tím, co by měl jet ze Svratecké v 15:55. Konec je limitován jen počasím a vaší chutí.

Taky je možné, že Sokol vybojuje pro členy, že sportovat mohou do 130ks i neregistrovaní. Již na tuto informaci čekáme 3 dny, a zatím nic. V případě změny vás budeme informovat aktualizací tohoto článku. Pak by se v pondělí cvičilo normálně v sokolovně a drakiáda by proběhla beze změny. https://sokol.eu/aktualita/aktualni-informace-ke-stavajici-situaci-opatreni-covid-19

Hanka trenérkavloženo 12.10.2020 11:50
A proklik na mapu, teď jsem zjistila, že třeba mi nejede:) https://mapy.cz/s/gupovuhece
RVvloženo 12.10.2020 11:30
trénink bude, doporučujeme přiměřené oblečení. Těšit se můžete na trasy s kužely, žebříky a koulovačku :-D

SOKOLOVNA UZAVŘENA DO 25. ŘÍJNA 2020 (dle nařízení vlády).

DRŽME SE, BUĎME ZDRAVÍ A V POHODĚ!

NÁBOR DĚTÍ OD 4 LET - ODDÍLY FLORBAL A SPORŤÁČEK