Cyklo - turistika Znojemsko květen

Detail článku: Cyklo - turistika Znojemsko květen

Cykloturistika florbal Havraníky 7. - 9. 5. V horším případě 30. 4- 2. 5.2021

pro kolisty i chodiče.

Příjezd vpátek večer. Grilovačka, návštěva sklepa. Odjezd v neděli. Spí se v chatkách či pokojích.

kde: http://camp-havraniky.cz/kontakty/2-uncategorised/17-chatky-c-1-3-s-kk Najdete tam i prokliky na okolí.

a výlety: sobota výjezd do Podyjí cca 50km (ale jsou tam i zkratky), neděle výlet na vodní mlýn ve Slupi cca 35km

cena: bude upřesněna, nic dramatického, ceník mají na webu. Kapacita akce 45 lůžek.

Každopádně je třeba složit zálohu: 401 Kč za každou jedoucí osobu do 28. 2. 2021 na účet 670100-2206292941/6210 do poznámky pro příjemce dejte Havraníky a jméno rodiny, např. Havraníky  Novotní, vs bude pro všechny společný 52021

stravování: objednáme společné snídaně, abychom byli rána akční,obědy vlastní běhemi výletů po okolí.

program: vždy po snídaní odjezd/odchod na kola či turistiku. Ideální lokalita pro pěší i cykloturistiku. Válkovi si vezmou určitě kola. Na místě se pak rozdělíme třeba do dvou skupin: pěšáky a kolisty nebo podle náročnosti. Po návratu z výletu se bude grilovat, sportovat a osvěžovat, a to v libovolném pořadí. Případné cíle výletů zde:

Přihlašování: v diskusi pod článkem ve smyslu: Novotní 2 dospělí + 2 děti, tč: 605123456 preferujeme kola/pěšky

Jak to asi bude vypadat: https://robur01.rajce.idnes.cz/Akce_Palava/

Dotazy: Robert Válek 608 700 442

Aktuálně jedou:

Válkovi 4

SOKOLOVNA UZAVŘENA do ?

...A JE TO TU ZASE! DRŽME SE, BUĎME ZDRAVÍ A V POHODĚ! KRÁSNÉ VÁNOCE A NORMÁLNÍ NOVÝ ROK!

ZRUŠENO!!! - SOKOLSKÝ PLES - sobota 16. ledna 2021

Všichni doufáme - věříme, že s koncem roku 2020 bude všechno špatné odneseno pryč a rok 2021 pro celý svět začne lépe. A my se budeme moci potkat na SOKOLSKÉM PLESE.

Magistrát města Brna podpořil T.J. Sokol Brno-Komín
Děkujeme MMB za podporu v roce 2020 - částkou 130 000Kč na provoz a 23 000 Kč na projekt Bezpečně a správně i na vodě.

Děkujeme JMK za finanční dotaci 58 667 Kč na organizaci a činnost T.J. a podporu přípravy k rekonstrukci a přístavbě sokolovny částkou 425 000,- Kč.

Děkujeme MČ Brno-Komín za příspěvek 30 000 Kč na nákup nových židlí.

Děkujeme MČ Brno-Bystrc za příspěvek 5 000 Kč na podporu činnosti malých bystrckých florbalistů.

Děkujeme MŠMT za podporu činnosti dětí a mládeže v T.J. Sokol Brno-Komín.

Děkujeme ČOS a MŠMT za příspěvek na všestrannost, vybavení tělocvičny a podporu akcí organizovaných pro veřejnost.