Splutí Moravy

Detail článku: Splutí Moravy

Vodácká akce florbal splutí Moravy

Kdy: termín bude upřesněn

Kdo:  florbal – rodiče, děti, přátelé florbalové sekce

Kde: spí se v Mohelnici v campu pod stany, či chatkách. Chatek je max. 10, mají 4 lůžka a noc za celou chatku je 900Kč.

Plán: přijet v pátek večer do Mohelnice, porada, grilovačka, zpěv, víno v libovolném pořadí

V sobotu ráno se jede vlakem cca 8:15 směr Postřelmov, nalodíme se a splujeme do Mohenice. Přespíme a v neděli ráno plujeme přímo z campu cca 15km směr Litovel. Kde posádky předají lodě. Řidiči pak budou vráceni zpět do campu k autům. Pak si cestou zpět naloží v Litovli posádku.

Pak se doporučuje ještě navštívit Zmrzlinu z kravína, která je epesní.

Zálohy: 600kč na přihlášenou osobu. Uhradí se z toho zabukování chatek a lodí.

Účet: 670100-2206292941/62100 vs 55555 do zprávy dejte Morava

Přihlšování: v diskusi pod článkem např. Admirálovi 2 rodič, 2 děti

Info: Robert Válek tč: 608 700 442

MARTINSKÉ PUTOVÁNÍ - pátek 12. listopadu

Letos - snad již společně - se vydáme za Martinem.

SETKÁNÍ S VINAŘI - středa 17. listopadu

Víno je lék. Přijďte se naočkovat. Srdečně vás zveme na ochutnávku vín od moravských vinařů. O příjemnou atmosféru se postará cimbálka Šatava.

RETRO VEČÍREK - sobota 27. listopadu

Neváhejte a přijďte do komínské sokolovny na RETRO VEČÍREK - bude to VELKÝ! Hrát nám bude skupina Velvet Blansko. Předprodej vstupenek v prodejně Elektro na Svratecké ulici.

Magistrát města Brna podpořil T.J. Sokol Brno-Komín
Děkujeme MMB za podporu v roce 2021 částkami -130 000 Kč na provoz, 132 000 Kč na činnost mládeže a dospělých a 32 000 Kč na projekt Bezpečně a správně i na vodě.

Děkujeme JMK za finanční dotaci 75 000 Kč na organizaci a činnost T.J.

Děkujeme MČ Brno-Komín za příspěvek 30 000 Kč na provoz a činnost.

Děkujeme MČ Brno-Bystrc za příspěvek 15 000 Kč na podporu činnosti malých bystrckých florbalistů.

Děkujeme MŠMT a NSA za podporu činnosti dětí a mládeže a provozu T.J. Sokol Brno-Komín.

Děkujeme ČOS za příspěvek na činnost a provoz komínské sokolské jednoty.