SPORTOVNÍ VŠESTRANNOST ŽÁCI nábor chlapci 8-11 let

Detail článku: SPORTOVNÍ VŠESTRANNOST ŽÁCI nábor chlapci 8-11 let

Sportovní a pohybová všestrannost žáci a sportujeme nejen v tělocvičně.

Zdravý pohyb celým tělem s nářadím i bez. Zařazeny akrobatické či  gymnastické prvky, míčové i jiné pohybové hry a další aktivity (sebeobrana, střelba na cíl,vodácký výcvik, lanové techniky,příroda).
Žákovský oddíl Sokol Všestrannost Brno - Komín nabízí provázaný  program, v duchu sokolské tradice pro všechny a  na vysoké úrovni. Všestrannost je podmínka pro vyrovnaný rozvoj. Vyzkoušejte naše aktivity, aby děti porozuměli, v čem tkví jejich přednosti a kde je potřeba zapracovat.

►Více viz , oddílové stránky. Tam najdete i aktuální informace  a další fotky z akcí. KLIKNI ZDE

Není špatné sedět u počítače.
Špatné je zlenivět a nedělat nic jiného.

Tábornická akce "Ostrov"!  Gratuluji ke slpněné odvaze i nejmladším členům i k dobré práci (bez úrazu) se se sekerou a pilou. Jen by to chtělo vychytat nedostatky při balení torny a přehledu o vlastích věcech :-)

Všem účastníkům splutí divoké řeky (WV II+) v neděli, dávám velikou jedničku. Zvládali jste slalom mezi kameny i počáteční vlečení lodí v nízké vodě, následnou divokou vodu, peřeje a závěrečný jez. Byli jste ukáznění a vzájemně si pomáhali a to je nejdůležitější !!

Proč
Základní sportovní a pohybová úroveň nastupujících generací má sestupnou tendenci. Bohužel je to dáno kromě jiného i současným trendem ve stylu: „můžeme z tebe dělat sportovce, ale jen za "tvrdé" peníze. To víte doba je taková“... !
Co
Naproti tomu, žákovský oddíl  nabízí provázaný program, v duchu sokolské tradice pro všechny a  na vysoké úrovni.Nerozvíjíme rivalitu, ale osobní, pohybové dispozice členů v široké škále sport činností. Zájemci se mohou informovat na níže uvedených kontaktech.
Jak
Zdravý pohyb celým tělem s nářadím i bez. Zařazeny akrobatické či  gymnastické prvky, míčové i jiné pohybové hry a další aktivity (sebeobrana, střelba na cíl,vodácký výcvik, atd.).
Kde
V tělocvičně Sokola ( u lávky) zastávka "Svratecká" tram.č. 1, 11. 3. Trol. 36,30 .
Kdy
Cvičíme každou středu ve dvou skupinách od 15 - 16,30; 16,30-18 hod.
Zač
Spolupráce s organizacemi, které mají ve svém programu  „Sport pro všechny“, motivuje k vytvoření podmínek na základě nezištné činnosti trenéra či lektora. Cena 2016: Žákovská zlevněná členská známka na rok 100,-Kč + 50 zvláštní známka. Frekvence 1,5hodiny týdně / 600,-Kč,  režie (světlo,teplo, nářadí, voda, úklid...). za kalendářní rok, U sourozenců sleva 100 Kč.
Web: http://www.sokol-vsestrannost.cz/
Email: sokol.komin@gmail.com