Cvičení ženy

Detail článku: Cvičení ženy

Ženy

Náplní hodin je od všeho trochu, cvičení s náčiním, posilování, protahování, lidové tance, country tance a to vše při hudbě, která nám pomáhá si udržet dobrou náladu. Panuje zde velmi přátelská atmosféra a každý cvičí dle svých možností. Nikdo Vás nenutí. Účastníme se též různých vystoupení na sokolských setkáních. Scházíme se také i při jiných příležitostech, kdy si zazpíváme a popovídáme. Rádi mezi sebou přivítáme nové členky.

Sokolský ples 2023

Všichni jste zváni na Sokolský ples a to 21. ledna 2023

Světélka na řece

a to 23. prosince 2022 od 18 hodin u komínské sokolovny. Bude se zde rozdávat i Betlémské světlo

NÁBOR DĚTÍ A MLÁDEŽE

Oddíly florbalu (4 - 11 let), Sporťáček (4 - 6 let), všestrannost žáci od 8 let

Děkujeme MMB za podporu v roce 2022 částkami - 350 000 Kč na provoz, 171 000 Kč na činnost mládeže a dospělých a 24 000 Kč na projekt Bezpečně a správně i na vodě.

Děkujeme JMK za finanční dotaci 80 000 Kč na organizaci a činnost T.J.

Děkujeme MČ Brno-Komín za příspěvek 30 000 Kč na provoz a činnost.

Děkujeme MČ Brno-Bystrc za příspěvek 15 000 Kč na podporu činnosti malých bystrckých florbalistů.

Děkujeme NSA za podporu činnosti dětí a mládeže a provozu T.J. Sokol Brno-Komín.

Děkujeme ČOS za příspěvek na činnost a provoz komínské sokolské jednoty.