Cvičení pro děti s rodiči - Sokolíček (děti od 1,5 do 3,5 let)

Detail článku: Cvičení pro děti s rodiči - Sokolíček (děti od 1,5 do 3,5 let)

Sokolíček - cvičení pro děti s rodiči

Říkanky, písničky, hry, opičí dráhy, cvičení na nářadí i na velkých míčích, výtvarné aktivity (úměrné věku), rozvoj pohybových schopností a komunikace v dětském kolektivu. Vhodné před nástupem do školky, inspirace k domácím hrám. Určeno pro chodící děti od cca 1,5 roku (výjimky možné po domluvě).

Badmintonový turnaj 19. 1. 2020

otevřená akce pro všechny hráče

SOKOLSKÝ PLES - 11. ledna 2020 v 19.30 hodin

Všechny srdečně zveme na Sokolský ples, který se bude konat v sobotu 11. ledna 2020 v 19.30 hodin v komínské sokolovně. Vstupenky je možno zakoupit v prodejně Elektro na Svratecké ulici. K tanci nám bude hrát skupina Blíženci. Vstupenka je slosovatelná a v její ceně je i ochutnávka vín.