Nominační manuál:

Detail článku: Nominační manuál:

Nominace:

Cca v pondělí před každým víkendem se objeví nominace a podrobnosti na akce hrané o víkendu. Následně budou děti na tréninku upozorněny, že jsou nominovány. Je POVINNÉ se co nejdříve po vystavení nominace omluvit nebo potvrdit účast. Rodič by měl vždy v pondělí mrknout na web, zda  jeho dítě hraje či nehraje. V případě, že víte, že nominaci nemůžete přijmout, neotálejte s omluvou! Čím později se omluvíte, tím obtížnější je shánět náhradu. Čekáme nejpozději do středy 21:00. Pozor, ti nejlepší mohou být nominováni na akce vyšší věkové kategorie, např. elév může jít na mladší žáky atp.
Co se stane, když se z nominace neomluvím a turnaje se nezúčastním?
V případě neomluvení se s vámi trenér automaticky počítá a kvůli tomu, že se neomluvíte, nemá možnost povolat náhradníky. Škodíte tak spoluhráčům, kteří nebyli nominováni, i těm, kteří se daného turnaje zúčastní (může se tak stát, že tým nemá dostatek hráčů na střídání, nebo nás nepustí do zápasu. Neomluvený hráč je automaticky vynechán z nominace na další nejbližší akci!

Dále: prosím nemořte trenéry hned při příchodu na turnaj otázkou, kdy to končí. Obvykle je to v propozicích a zcela určitě je to vyvěšení na každé hale v den turnaje (obvykle nástěnka nebo dveře) Někdy je na turnaji play off, takže se konec odhadnou nedá. Ale určitě se nespletete, když budete počítat s trváním 5 hodin. Děti obvykle na turnaji odehrají 3-5 zápasů po cca 20 minutách.

V diskusi pod nominačním článkem pak všichni trenéři vidí, kdo jde nebo se omluvil. Rodiče naopak mají v diskusi možnost poptávat a nabízet dopravu na turnaje. Stačí třeba napsat: jedu do Tuřan mám 4 místa Novák 607 123 456.

Co na turnaj: pro doprovod se doporučuje přezutí (návleky). Na některých halách se vyžaduje, na některých ne. Ideální je, když s tím budete vždy počítat.
Hráč: věci jak na trénink, svačina, hroznový cukr na doplnění energie. Řekněte dětem, že to nejsou bonbony, stačí dva. Nenoste si sladké bublinkaté limonády. Nejlepší je čistá voda. Věci mít podepsané, pokud chcete mít šanci na dohledání. Dále chceme, aby každé dítě mělo v batůžku kartičku pojištěnce s telefony na rodiče. Ideálně i na tréninku.

Pozdní příchody: na turnaje choďte včas. Hráč, který přijde pozdě může první zápas sedět, protože když je sraz např. v 11:00, tak v ten okamžik jdou hráči do šatny, jsou jim vysvětleny organizační věci, rozdány dresy, následuje rozcvičení, vyplňují se soupisky a na opozdilce už není čas. Až po 1. zápase.

Upozornění: některé soutěže hrajeme pod hlavičkou Gullivers Brno jiné jako Sokol Komín

NÁBOR DĚTÍ A MLÁDEŽE

Oddíly florbalu (4 - 11 let), Sporťáček (4 - 6 let), všestrannost žáci od 8 let

Děkujeme MMB za podporu v roce 2022 částkami - 350 000 Kč na provoz, 171 000 Kč na činnost mládeže a dospělých a 24 000 Kč na projekt Bezpečně a správně i na vodě.

Děkujeme JMK za finanční dotaci 80 000 Kč na organizaci a činnost T.J.

Děkujeme MČ Brno-Komín za příspěvek 30 000 Kč na provoz a činnost.

Děkujeme MČ Brno-Bystrc za příspěvek 15 000 Kč na podporu činnosti malých bystrckých florbalistů.

Děkujeme NSA za podporu činnosti dětí a mládeže a provozu T.J. Sokol Brno-Komín.

Děkujeme ČOS za příspěvek na činnost a provoz komínské sokolské jednoty.