Kalendář akcí florbalistů 2020-2021



Detail článku: Kalendář akcí florbalistů 2020-2021


Kalendář akcí 2020 -2021, který je průběžně aktualizován.

PROGRAM JE BEZ ZÁRUKY, NĚKDY SE TO MĚNÍ, PODLE TLAKU NA HALY, PROTO SLEDUJTE PRAVIDELNĚ. Pokud najdete nesrovnalost, volejte 608 700 442. Díky

Obsahuje několik druhů akcí:

1/ ligové turnaje  ČFBU přípravky a elévů - na ligu budou nominována hráči dle své výkonnosti, docházky atp,

2/ turnaje sokolské ligy – příležitost pro  VŠECHNY  hráče, i začátečníky přípravky, elévů = děti 2009 - 2014

3/ sportovní a společenské akce sokola pro děti i dospělé (ples, atletické závody atp.)

4/ turnaje méně hrajících dětí a školky

5/ velké turnaje

6/ soustředění, campy a prázdninové aktivity

7/ zápasy mužů áčka, hrají první ligu, každé dítě by mělo vidět živě aspoň dva zápasy, i to děti posouvá

Tréninky začínají  3. 9. 2020 končí 17. 6. 2020, ale hráči navazují mezinárodními turnaji

Kalendář akcí florbalístů 2020 - 2021

5. – 6. 9. fandíme mužům, hrají s Bulldogs

5. - 6. 9. Moravian cup - velký turnaj pro 2010 a 2011 v Olomouci pro vybrané hráče

11. -13. 9. 2020  kola Litovelské pomoraví

12. -13. 9. fandíme mužům, hrají doma se Startem

26. 9. fandíme mužům, hrají doma s Č. Budějovicemi

26. 9. atletické závody děti - dospělí

3. nebo 10. 10. Pohádkový les a závody atletika rodiče a děti

 

3. -4. 10. fandíme mužům, hrají doma s Ústím

17. -18. 10. fandíme mužům, hrají doma Slovna Havířov

28. 10. fandíme mužům, hrají doma s Letkou

7. – 8. 11. fandíme mužům, hrají doma s Petrovicemi

15. 11. fandíme mužům, hrají doma s Torpedem Havířov

21.- 22. 11. fandíme mužům, hrají doma s Jaroměří

5.  – 6. 12. fandíme mužům, hrají doma s Kladnem

19. -20. 12. fandíme mužům, hrají doma s Chomutovem

9. 1. plavecké přebory - děti - dospělí

16. 1. sokolský ples

16. -17. 1. fandíme mužům, hrají doma s K. Vary

16- - 23. 1. týden na horách (rodiče s dětmi)

30. -31. 1. fandíme mužům, hrají doma

20. 2. fandíme mužům, hrají doma s Bulldogs

27. 3. šplh župní přebor děti

24. 4. atletika - župní přebor

 

12. 1. neděle SOKOLKA – všichni hráči 2009 – první třída

 

 

 

 

 

květen 2020- Turnaj starosty Brno - vybraní elévové

3. -6. 6????? 2021 Ostravacup - výběrová akce pro přípravku a elévy, neplánovat dovolenou

12. 6. Sokolské Brno turnaj přípravky a školky za účasti České televize v Komíně

17. - 20. 6. Opengame Brno - výběrová akce pro elévy a přípravku, děti nejdou do školy, neplánovat dovolenou

prázdniny soustředění - bude upřesněno

 

Níže je ukázka sezóny 2019/2020

 

 

12. -23. 8. soustředění Rožnov viz. článek na halvní stránce

7. 9. 2019 sobota Tropers cup - pro přípravku a elévy, co již hráli minulý rok

7. 9. hrají muži doma s Budějovicemi - fandíme

14. 9. sobota  vodácký výlet na Svratce 

15. 9. neděle  všechny děti 1. - 4. třída přípravný miniturnaj před sezonou, platí i por začátečníky. Právě pro ně to děláme.

21.9. sobota elévové Tuřany

22. 9. neděle – SOKOLKA – všichni hráči 2008 – první třída

28. 9.  fandíme mužům, hrají doma

4.10. sportovní den Sokola Komín - sportování děti 4-10 let a seniorů

5. 10. sobota elévové zš Horní

12. 10. sobota přípravka Tuřany

12. 10. fandíme mužům, hrají doma

20. 10. neděle elévové Start Lesná

26. 10. fandíme mužům, hrají doma

2. 11. fandíme mužům, hrají doma

3. 11.  neděle přípravka Sportopoint

3.11. ŠKOLKA A MINIPŘÍPRAVKA KOMÍN

9. 11. sobota elévové Tuřany

16. 11. sobota přípravka zš Horní

16.11. ŠKOLKA A MINIPŘÍPRAVKA

16. 11. fandíme mužům, hrají doma

23. 11. sobota elévové Letovice

30. 11. sobota přípravka Tesla Lesná

30. 11. fandíme mužům, hrají doma

1. 12. neděle SOKOLKA – všichni hráči 2008 – první třída

7. 12. sobota elévové Kounicova

7. 12. fandíme mužům, hrají doma

8. 12. turnaj neligových hráč (2014 -2009) Kounicova

15. 12. fandíme mužům, hrají doma

3. - 5. 1. 2020 - Prague florbal cup - výběrová akce

4. 1. fandíme mužům, hrají doma

11. 1. sobota elévové Kounicova

12. 1. neděle SOKOLKA – všichni hráči 2008 – první třída

12.1. plavání župní přebor

18. 1.  sobota přípravka Znojmo -

18. 1. ŠKOLKA A MINIPŘÍPRAVKA - tato akce NEBUDE!!

24. 1. fandíme mužům, hrají doma

25. 1. - 1. 2.  2020 hory 

1. 2. fandíme mužům, hrají doma

8. 2.  sobota přípravka Kounicova

9. 2.  neděle SOKOLKA – všichni hráči 2008 – první třída

15. 2. fandíme mužům, hrají doma

29. 2. sobota elévové Tesla Lesná

1. 3. neděle SOKOLKA – všichni hráči 2008 – první třída

7. 3. sobota přípravka Tuřany

7. 3. ŠKOLKA A MINIPŘÍPRAVKA

14. 3. sobota elévové Kounicova

21. 3. sobota přípravka Čejkovická

21.3. ŠKOLKA A MINIPŘÍPRAVKA

29. 3.  neděle SOKOLKA – všichni hráči 2008 – první třída

4.4.  župní přebor šplh

5. 4. neděle přípravka Start Lesná

19. 4. neděle elévové Znojmo

25. 4. sobota přípravka zš Čejkovická

25.4. župní přebor atletika - hráči nominovaní na ligu dají přednost lize

7. - 10. 5. cykloturistika Chřiby viz. článek

23. 5. pohádkový les

někdy v květnu župní atletický přebor (upřesníme)

 

KONEC LIGOVÝCH SOUTĚŽÍ, ZAČÍNAJÍ TURNAJE A PŘÁTELÁKY

květen 2020- Turnaj starosty Brno - vybraní elévové

5. - 7. 6. 2020 Ostravacup - výběrová akce pro přípravku a elévy, neplánovat dovolenou

18. - 21. 6. Opengame Brno - výběrová akce pro elévy a přípravku, děti nejdou do školy, neplánovat dovolenou

prázdniny soustředění - bude upřesněno

11. -13. 9. 2020  kola Litovelské pomoraví

 

 

 

 

 


Zpět na hlavní stránku

POŘÁDANÉ AKCE





NÁBOR DĚTÍ OD 4 LET - ODDÍLY FLORBAL A SPORŤÁČEK

.

více

PODĚKOVÁNÍ



Sportujeme s podporou statutárního města Brna.

Magistrát města Brna podpořil T.J. Sokol Brno-Komín v roce 2019 finanční částkou 100 000 Kč na provoz a činnost, 140 000 Kč na renovaci podlahy v tělocvičně a 27 000 Kč na projekt Bezpečně a správně i na vodě.



Poděkování patří i městu Brno.



Děkujeme MČ Brno-Komín za dotaci na provoz.



Děkujeme Nadačnímu fondu Avast za příspěvek na celoroční činnost spolku.