Florbal ženy

Detail článku: Florbal ženy

Hraní žen:

V Sokole Komín vzniká florbalový tým žen. Věkové omezení není. Jádro týmu se generuje z maminek dětí, které florbal za sokol hrají. Další zájemkyně vítány. Volejte 608 700 442.  Přes prázdniny by se tým mohl sehrát s dětmi v úterky viz.

Zatím předběžný zájem potvrdily tyto hráčky: Satrapová, Drybčáková, Peterová, Páralová, Čuprová, Pilná, Vejrostová, Jínová, Adámková, Mikačová, Marková, Pešková, Hálová a.....

Od září se uvídí. Florbalky budou v sokolovně k zapůjčení.
Turnaje týmu jsou 12. 10. Třebíč, 23. -24. 11 Frýdlant, dvojkolo a 17. 5. 2020 Brno
Pro komunikaci týmu nechám otevřenou diskusi pod článkem.