Florbal ženy

Detail článku: Florbal ženy

Hraní žen:

V Sokole Komín vzniká florbalový tým žen. Věkové omezení není. Jádro týmu se generuje z maminek dětí, které florbal za sokol hrají. Další zájemkyně vítány. Přihlašování na: florbalkominacky@seznam.cz

Tréninky jsou ve středu Sokolovna Komín, Svratecká 11 od 19:00 do 20:30.

Zatím předběžný zájem potvrdily tyto hráčky: Satrapová, Drybčáková, Peterová, Páralová, Čuprová, Pilná, Vejrostová, Jínová, Adámková, Mikačová, Marková, Pešková, Hálová a.....

Florbalky budou v sokolovně k zapůjčení.
Turnaje týmu jsou 12. 10. Třebíč, 23. -24. 11 Frýdlant, dvojkolo a 17. 5. 2020 Brno

Foto z prvního přátelského zápasu:

RETRO VEČÍREK - sobota 30. listopadu 2019 od 20 hodin v komínské sokolovně

Neváhejte a přijďte si užít večer s námi. Předprodej vstupenek v prodejně Elektro na Svratecké.