Košíková

Detail článku: Košíková

Pravidla basketbalu

Pravidla basketbalu - výklad

Košíková muži a ženy - středa

Náš oddíl se schází pravidelně ve středu v době 18-19 hod. Neúčastníme se žádných soutěží,
hrajeme pro zábavu a radost z pohybu.

Občas si zahrajeme nějaké přátelské utkání s jiným basketbalovým týmem.
Fotodokumentace z r. 2009 z utkání s místními borci z komínského tenisového oddílu ...

Na podzim 2012 jsme sehráli zápas v tělocvičně na gymnáziu na Slovanském náměstí.

Kromě pravidelných tréninků občas zajdeme načerpat inspiraci k profesionálům,
např. 12.11.2014 utkání BK IMOS Brno – Fenerbahce Istanbul 52:85 (dorazili také zvukově výrazní
turečtí fanoušci (viz foto horní tribuna)).

SVĚTÉLKA NA ŘECE - 23. prosince 2018 v 18 hodin na Komínské lávce u sokolovny

Přijďte si s námi užít večer před Štědrým dnem a popřát vám pohodové svátky. Společně si zazpíváme koledy, rozsvítíme řeku a domů si budete moci odnést Betlémské světlo.

SOKOLSKÝ PLES - 19. ledna 2019 v 19.30 hodin

Všechny srdečně zveme na Sokolský ples, který se bude konat v sobotu 19. ledna 2019 v 19.30 hodin v komínské sokolovně. Vstupenky je možno zakoupit v prodejně Elektro na Svratecké ulici. K tanci nám bude hrát skupina Blíženci, o kulturní zážitek se postará Pole dance a Isis. Vstupenka je slosovatelná a v její ceně je i ochutnávka vín.

Sportujeme
s podporou statutárního města Brna.