Cvičení ženy

Detail článku: Cvičení ženy

Ženy

Náplní hodin je od všeho trochu, cvičení s náčiním, posilování, protahování, lidové tance, country tance a to vše při hudbě, která nám pomáhá si udržet dobrou náladu. Panuje zde velmi přátelská atmosféra a každý cvičí dle svých možností. Nikdo Vás nenutí. Účastníme se též různých vystoupení na sokolských setkáních. Scházíme se také i při jiných příležitostech, kdy si zazpíváme a popovídáme. Rádi mezi sebou přivítáme nové členky.

SVĚTÉLKA NA ŘECE - 23. prosince 2018 v 18 hodin na Komínské lávce u sokolovny

Přijďte si s námi užít večer před Štědrým dnem a popřát vám pohodové svátky. Společně si zazpíváme koledy, rozsvítíme řeku a domů si budete moci odnést Betlémské světlo.

SOKOLSKÝ PLES - 19. ledna 2019 v 19.30 hodin

Všechny srdečně zveme na Sokolský ples, který se bude konat v sobotu 19. ledna 2019 v 19.30 hodin v komínské sokolovně. Vstupenky je možno zakoupit v prodejně Elektro na Svratecké ulici. K tanci nám bude hrát skupina Blíženci, o kulturní zážitek se postará Pole dance a Isis. Vstupenka je slosovatelná a v její ceně je i ochutnávka vín.

Sportujeme
s podporou statutárního města Brna.