Cvičení děti a mládež - Sokolíček (děti do 3 let s rodiči)

Detail článku: Cvičení děti a mládež - Sokolíček (děti do 3 let s rodiči)

Sokolíček - cvičení pro děti s rodiči

Říkanky, písničky, hry, opičí dráhy, cvičení na nářadí i na velkých míčích, výtvarné aktivity (úměrné věku), rozvoj pohybových schopností a komunikace v dětském kolektivu. Vhodné před nástupem do školky, inspirace k domácím hrám. Určeno pro chodící děti od cca 1,5 roku (výjimky možné po domluvě). Pokračovat zde.

SVĚTÉLKA NA ŘECE - 23. prosince 2018 v 18 hodin na Komínské lávce u sokolovny

Přijďte si s námi užít večer před Štědrým dnem a popřát vám pohodové svátky. Společně si zazpíváme koledy, rozsvítíme řeku a domů si budete moci odnést Betlémské světlo.

SOKOLSKÝ PLES - 19. ledna 2019 v 19.30 hodin

Všechny srdečně zveme na Sokolský ples, který se bude konat v sobotu 19. ledna 2019 v 19.30 hodin v komínské sokolovně. Vstupenky je možno zakoupit v prodejně Elektro na Svratecké ulici. K tanci nám bude hrát skupina Blíženci, o kulturní zážitek se postará Pole dance a Isis. Vstupenka je slosovatelná a v její ceně je i ochutnávka vín.

Sportujeme
s podporou statutárního města Brna.