Kalendář akcí florbalistů



Detail článku: Kalendář akcí florbalistů


Kalendář akcí, který je průběžně aktualizován.

PROGRAM JE BEZ ZÁRUKY, NĚKDY SE TO MĚNÍ, PODLE TLAKU NA HALY, PROTO SLEDUJTE PRAVIDELNĚ. Pokud najdete nesrovnalost, volejte 608 700 442. Díky

Obsahuje několik druhů akcí:

1/ turnaje přípravky 2/ turnaje elévů  zde budou nominována hráči dle své výkonnosti. 3/ turnaje sokolské ligy – příležitost pro méně vyhrané hráče a začátečníky přípravky i elévů 4/ turnaje školky a minipřípravky, tedy hráči 2011 a mladší 5/ velké turnaje 6/ soustředění, campy a prázdninové aktivity 7/ sportovní a společenské akce sokola pro děti i dospělé (ples, atletické závody atp.)

Tréninky končí 19. 6. 2019, ale hráči navazují mezinárodními turnaji

 

8.9. turnaj přípravky a elévů Tuřany

9.9. Jedovnice děti 2008 až po nejmladší (včetně školkáčů) mají atletické závody v Jedovnicích (skok, běh, hod)

22.9.  sobota-elévové

29.9.  sobota-přípravka

6.10.  sobota-elévové

7.10.  neděle-sokolská liga (přípravka i elévové)

14.10. neděle-sokolská liga (přípravka i elévové)

21.10.  neděle-elévové

3.11. přípravka

11.11. neděle-elévové

17.11. sobota-přípravka + ŠKOLKA + MINIPŘÍPRAVKA

18.11. turnaj stolní tenis(zájemci se mají dotázat Roberta Válka)

25.11. neděle-sokolská liga (přípravka i elévové)

1.12. župní přebor v plavání

1.12. turnaj pro hráče, kteří nehrají pravidelně ligu (2007-2009)

9.12. neděle-sokolská liga (přípravka i elévové)

15.12. sobota-přípravka + ŠKOLKA + MINIPŘÍPRAVKA

4. -6. 1. Praha mezinárodní turnaj výběr elévů a přípravky

12.1. sobota- elévové

20.1. neděle-přípravka + ŠKOLKA + MINIPŘÍPRAVKA???????? -tturnaj školky nebude, protože se časově kryje s turnajem přípravky, která hraje v Blansku

26.1. sobota- elévové

26. 1. – 2. 2. hory https://www.sokolbrno.cz/novinky/detail.php?id=99

17.2. neděle-sokolská liga (přípravka i elévové)

24.2. neděle- elévové

2.3. sobota- přípravka

9.3. den deskových her

10.3. neděle- elévové

16.3. sobota- přípravka

17. 3. turnaj pro začátečníky (ráno přípravka, odpoledne elévové)

23.3. sobota- elévové

30.3. sobota- přípravka + ŠKOLKA + MINIPŘÍPRAVKA Tuřany

6.4. sobota- elévové

13.4. sobota- přípravka + ŠKOLKA + MINIPŘÍPRAVKA Komín

13. 4. závody ve šplhu (všichni, co nemaji turnja)

28.4. neděle- přípravka liga

28. 4. turnaj Střelice - elévové a část přípravky

4.5. atletické přebory sokola

5.5. neděle-sokolská liga (přípravka i elévové)

18.- 19.5. turnaj starosty – elévský turnaj, výběrová akce pro nejlepší

31.5. -2.6. Ostravacup – výběr elévů a přípravky

20. -23. 6. 2019 - 4 denní turnaj Opengame Brno - výběr elévů a přípravky

Půlka srpna – Paguegames

Prázdniny:

Začátek července – dva sportovní tábory pořádáné Sokolem Brno

Konec srpna – dva týdenní turnusy florbalového příměšťáku na Kounicově

Začátek července – týdenní soustředění v Odrách s Vítkovicemi

 

 

 

 


Zpět na hlavní stránku

POŘÁDANÉ AKCE





POZVÁNKA NA VALNOU HROMADU

Ve středu 27. března 2019 v 18.15 hodin se bude konat v komínské sokolovně Valná hromada s volbami. Všichni jste srdečně zváni.

více

Nábor dětí do florbalu od 4 let

.

více

PODĚKOVÁNÍ

Sportujeme
s podporou statutárního města Brna.