Vánoční turnaj ve florbale Sokola Komín pro dospělé

Vánoční turnaj miniflorbalu dospělých  Sokola Komín - 2. ročník

Kdy: 22. 12. 2018 od 9:00 do cca 14 – 15:30 záleží na počtu týmů

Kde: Sokolovna Komín, Svratecká 11

Počet týmů: max. 5 garantujeme minimálně 4 zápasy. Vedle sokolovny je restaurace zajišťující stravu a pitný režim.

Počet hráčů na tým: 4 – 9, hraje se na malé branky bez brankářů. Branka platí od poloviny hřiště.

Hrací čas: cca 2*12 minut hrubého.

Hrací systém: upřesníme podle počtu přihlášených týmů.

Startovné na tým 700Kč.Týmy na prvních třech místech dostanou pohár. Všichni pak památeční placku.

Přihlášky na rob.valek@gmail.com  tč: 608 700 442

Přehled týmů: Sokol Komín, SB3, Sokol Husovice, Šmitr, Brankostroj Brno, Tatínci z Komína

STOPSTAV, AKTUÁLNĚ MÁME 5 TÝMŮ.

SVĚTÉLKA NA ŘECE - 23. prosince 2018 v 18 hodin na Komínské lávce u sokolovny

Přijďte si s námi užít večer před Štědrým dnem a popřát vám pohodové svátky. Společně si zazpíváme koledy, rozsvítíme řeku a domů si budete moci odnést Betlémské světlo.

SOKOLSKÝ PLES - 19. ledna 2019 v 19.30 hodin

Všechny srdečně zveme na Sokolský ples, který se bude konat v sobotu 19. ledna 2019 v 19.30 hodin v komínské sokolovně. Vstupenky je možno zakoupit v prodejně Elektro na Svratecké ulici. K tanci nám bude hrát skupina Blíženci, o kulturní zážitek se postará Pole dance a Isis. Vstupenka je slosovatelná a v její ceně je i ochutnávka vín.

Sportujeme
s podporou statutárního města Brna.