GALERIE

Sport. všestrannost žáci

img img img img img img img img img img img img img img img img img img img img img img img img img img img img img img img img img img img img img img img img img img img img img

SOKOLSKÝ PLES - 22. ledna 2022 v 19.30 hodin

Doufáme, že nás \"nic\" nezastaví - srdečně vás zveme na Sokolský ples, který se bude konat v sobotu 22. ledna 2022 v 19.30 hodin v komínské sokolovně. Vstupenky je možno zakoupit v prodejně Elektro na Svratecké ulici. K tanci nám bude hrát skupina LH Band. Vstupenka je slosovatelná a v její ceně je i ochutnávka vín.

Magistrát města Brna podpořil T.J. Sokol Brno-Komín
Děkujeme MMB za podporu v roce 2021 částkami -130 000 Kč na provoz, 132 000 Kč na činnost mládeže a dospělých a 32 000 Kč na projekt Bezpečně a správně i na vodě.

Děkujeme JMK za finanční dotaci 75 000 Kč na organizaci a činnost T.J.

Děkujeme MČ Brno-Komín za příspěvek 30 000 Kč na provoz a činnost.

Děkujeme MČ Brno-Bystrc za příspěvek 15 000 Kč na podporu činnosti malých bystrckých florbalistů.

Děkujeme MŠMT a NSA za podporu činnosti dětí a mládeže a provozu T.J. Sokol Brno-Komín.

Děkujeme ČOS za příspěvek na činnost a provoz komínské sokolské jednoty.