GALERIE

2021 - Sportovní odpoledne pro seniory a děti do 10 let na sportovišti při ZŠ Pastviny

Tuhle sekci připravujeme...

MARTINSKÉ PUTOVÁNÍ - pátek 12. listopadu

Letos - snad již společně - se vydáme za Martinem.

SETKÁNÍ S VINAŘI - středa 17. listopadu

Víno je lék. Přijďte se naočkovat. Srdečně vás zveme na ochutnávku vín od moravských vinařů. O příjemnou atmosféru se postará cimbálka Šatava.

RETRO VEČÍREK - sobota 27. listopadu

Neváhejte a přijďte do komínské sokolovny na RETRO VEČÍREK - bude to VELKÝ! Hrát nám bude skupina Velvet Blansko. Předprodej vstupenek v prodejně Elektro na Svratecké ulici.

Magistrát města Brna podpořil T.J. Sokol Brno-Komín
Děkujeme MMB za podporu v roce 2021 částkami -130 000 Kč na provoz, 132 000 Kč na činnost mládeže a dospělých a 32 000 Kč na projekt Bezpečně a správně i na vodě.

Děkujeme JMK za finanční dotaci 75 000 Kč na organizaci a činnost T.J.

Děkujeme MČ Brno-Komín za příspěvek 30 000 Kč na provoz a činnost.

Děkujeme MČ Brno-Bystrc za příspěvek 15 000 Kč na podporu činnosti malých bystrckých florbalistů.

Děkujeme MŠMT a NSA za podporu činnosti dětí a mládeže a provozu T.J. Sokol Brno-Komín.

Děkujeme ČOS za příspěvek na činnost a provoz komínské sokolské jednoty.