NÁBOR

Zájemci o sport a cvičení v sokole se mohu spojit přímo s jednotlivými vedoucími oddílů, kontakty najdete
v sekci rozvrh a v záložce sporty v sokolovně nebo vyplňte následující dotazník:

Elektronická přihláška nového člena

Příjmení a jméno
Bydliště, popisné číslo
Ve kterém oddíle chcete být
Herní úroveň (nepov.)

Jednota se zavazuje, že všechny Vámi uvedené údaje budou použity pouze pro účely jednoty.

Podmínky pro členství

Členem Sokola se můžete stát v jakémkoliv věku, neboť organizujeme mnoho oddílů pro různé věkové kategorie a v různých sportech (např.sport.všestrannost žáků, volejbal, florbal, atd.) Každý člen musí zaplatit členský a oddílový příspěvek podle toho, který oddíl navštěvuje. Podrobnosti o cenách se dozvíte od jednotlivého trenéra nebo vedoucího sportovního oddílu. Po vyplnění přihlášky, nebo formuláře a po zaplacení členského a oddílového příspěvku obdržíte členskou legitimaci a stáváte se členem.

SVĚTÉLKA NA ŘECE - 23. prosince 2018 v 18 hodin na Komínské lávce u sokolovny

Přijďte si s námi užít večer před Štědrým dnem a popřát vám pohodové svátky. Společně si zazpíváme koledy, rozsvítíme řeku a domů si budete moci odnést Betlémské světlo.

SOKOLSKÝ PLES - 19. ledna 2019 v 19.30 hodin

Všechny srdečně zveme na Sokolský ples, který se bude konat v sobotu 19. ledna 2019 v 19.30 hodin v komínské sokolovně. Vstupenky je možno zakoupit v prodejně Elektro na Svratecké ulici. K tanci nám bude hrát skupina Blíženci, o kulturní zážitek se postará Pole dance a Isis. Vstupenka je slosovatelná a v její ceně je i ochutnávka vín.

Sportujeme
s podporou statutárního města Brna.