NÁBOR

Zájemci o sport a cvičení v sokole se mohu spojit přímo s jednotlivými vedoucími oddílů, kontakty najdete
v sekci rozvrh a v záložce sporty v sokolovně nebo vyplňte následující dotazník:

Elektronická přihláška nového člena

Příjmení a jméno
Bydliště, popisné číslo
Ve kterém oddíle chcete být
Herní úroveň (nepov.)

Jednota se zavazuje, že všechny Vámi uvedené údaje budou použity pouze pro účely jednoty.

Podmínky pro členství

Členem Sokola se můžete stát v jakémkoliv věku, neboť organizujeme mnoho oddílů pro různé věkové kategorie a v různých sportech (např.sport.všestrannost žáků, volejbal, florbal, atd.) Každý člen musí zaplatit členský a oddílový příspěvek podle toho, který oddíl navštěvuje. Podrobnosti o cenách se dozvíte od jednotlivého trenéra nebo vedoucího sportovního oddílu. Po vyplnění přihlášky, nebo formuláře a po zaplacení členského a oddílového příspěvku obdržíte členskou legitimaci a stáváte se členem.

16. ROČNÍK KOMÍNSKÉHO TURNAJE VE VOLEJBALU MIXŮ - v sobotu 18. května 2019

Máte čas a jste volejbaloví nadšenci? Neváhejte a přihlašte se.

Sportujeme
s podporou statutárního města Brna.