NÁBOR

Zájemci o sport a cvičení v sokole se mohu spojit přímo s jednotlivými vedoucími oddílů, kontakty najdete
v sekci rozvrh a v záložce sporty v sokolovně nebo vyplňte následující dotazník:

Elektronická přihláška nového člena

Příjmení a jméno
Bydliště, popisné číslo
Ve kterém oddíle chcete být
Herní úroveň (nepov.)
Ročník hráče/zájemce (nepov.)

* Odesláním souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.

Jednota se zavazuje, že všechny Vámi uvedené údaje budou použity pouze pro účely jednoty.

Podmínky pro členství

Členem Sokola se můžete stát v jakémkoliv věku, neboť organizujeme mnoho oddílů pro různé věkové kategorie a v různých sportech (např.sport.všestrannost žáků, volejbal, florbal, atd.) Každý člen musí zaplatit členský a oddílový příspěvek podle toho, který oddíl navštěvuje. Podrobnosti o cenách se dozvíte od jednotlivého trenéra nebo vedoucího sportovního oddílu. Po vyplnění přihlášky, nebo formuláře a po zaplacení členského a oddílového příspěvku obdržíte členskou legitimaci a stáváte se členem.

SOKOLOVNA UZAVŘENA do ?

...A JE TO TU ZASE! DRŽME SE, BUĎME ZDRAVÍ A V POHODĚ A PŘEJME SI JIŽ ASPOŇ TROCHU NORMÁLNÍ NOVÝ ROK!

Magistrát města Brna podpořil T.J. Sokol Brno-Komín
Děkujeme MMB za podporu v roce 2020 - částkou 130 000Kč na provoz a 23 000 Kč na projekt Bezpečně a správně i na vodě.

Děkujeme JMK za finanční dotaci 58 667 Kč na organizaci a činnost T.J. a podporu přípravy k rekonstrukci a přístavbě sokolovny částkou 425 000,- Kč.

Děkujeme MČ Brno-Komín za příspěvek 30 000 Kč na nákup nových židlí.

Děkujeme MČ Brno-Bystrc za příspěvek 5 000 Kč na podporu činnosti malých bystrckých florbalistů.

Děkujeme MŠMT za podporu činnosti dětí a mládeže v T.J. Sokol Brno-Komín.

Děkujeme ČOS a MŠMT za příspěvek na všestrannost, vybavení tělocvičny a podporu akcí organizovaných pro veřejnost.