NÁBOR

Zájemci o sport a cvičení v sokole se mohu spojit přímo s jednotlivými vedoucími oddílů, kontakty najdete
v sekci rozvrh a v záložce sporty v sokolovně nebo vyplňte následující dotazník:

Elektronická přihláška nového člena

Příjmení a jméno
Bydliště, popisné číslo
Ve kterém oddíle chcete být
Herní úroveň (nepov.)
Ročník hráče/zájemce (nepov.)

* Odesláním souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.

Jednota se zavazuje, že všechny Vámi uvedené údaje budou použity pouze pro účely jednoty.

Podmínky pro členství

Členem Sokola se můžete stát v jakémkoliv věku, neboť organizujeme mnoho oddílů pro různé věkové kategorie a v různých sportech (např.sport.všestrannost žáků, volejbal, florbal, atd.) Každý člen musí zaplatit členský a oddílový příspěvek podle toho, který oddíl navštěvuje. Podrobnosti o cenách se dozvíte od jednotlivého trenéra nebo vedoucího sportovního oddílu. Po vyplnění přihlášky, nebo formuláře a po zaplacení členského a oddílového příspěvku obdržíte členskou legitimaci a stáváte se členem.

SOKOLSKÝ PLES - 22. ledna 2022 v 19.30 hodin

Doufáme, že nás \"nic\" nezastaví - srdečně vás zveme na Sokolský ples, který se bude konat v sobotu 22. ledna 2022 v 19.30 hodin v komínské sokolovně. Vstupenky je možno zakoupit v prodejně Elektro na Svratecké ulici. K tanci nám bude hrát skupina LH Band. Vstupenka je slosovatelná a v její ceně je i ochutnávka vín.

Magistrát města Brna podpořil T.J. Sokol Brno-Komín
Děkujeme MMB za podporu v roce 2021 částkami -130 000 Kč na provoz, 132 000 Kč na činnost mládeže a dospělých a 32 000 Kč na projekt Bezpečně a správně i na vodě.

Děkujeme JMK za finanční dotaci 75 000 Kč na organizaci a činnost T.J.

Děkujeme MČ Brno-Komín za příspěvek 30 000 Kč na provoz a činnost.

Děkujeme MČ Brno-Bystrc za příspěvek 15 000 Kč na podporu činnosti malých bystrckých florbalistů.

Děkujeme MŠMT a NSA za podporu činnosti dětí a mládeže a provozu T.J. Sokol Brno-Komín.

Děkujeme ČOS za příspěvek na činnost a provoz komínské sokolské jednoty.