NÁBOR

Zájemci o sport a cvičení v sokole se mohu spojit přímo s jednotlivými vedoucími oddílů, kontakty najdete
v sekci rozvrh a v záložce sporty v sokolovně nebo vyplňte následující dotazník:

Elektronická přihláška nového člena

Příjmení a jméno
Bydliště, popisné číslo
Ve kterém oddíle chcete být
Herní úroveň (nepov.)
Ročník hráče/zájemce (nepov.)

* Odesláním souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.

Jednota se zavazuje, že všechny Vámi uvedené údaje budou použity pouze pro účely jednoty.

Podmínky pro členství

Členem Sokola se můžete stát v jakémkoliv věku, neboť organizujeme mnoho oddílů pro různé věkové kategorie a v různých sportech (např.sport.všestrannost žáků, volejbal, florbal, atd.) Každý člen musí zaplatit členský a oddílový příspěvek podle toho, který oddíl navštěvuje. Podrobnosti o cenách se dozvíte od jednotlivého trenéra nebo vedoucího sportovního oddílu. Po vyplnění přihlášky, nebo formuláře a po zaplacení členského a oddílového příspěvku obdržíte členskou legitimaci a stáváte se členem.

RETRO VEČÍREK - sobota 30. listopadu 2019 od 20 hodin v komínské sokolovně

Neváhejte a přijďte si užít večer s námi. Předprodej vstupenek v prodejně Elektro na Svratecké.