Doprovodný program a podporu Sletového turnaje přípravek 1. 5. a Turnaje elévů 18. – 19. 5. 2024 zajišťují:

Sunsport – outdoorová firma, eshop a zážitková agentura. Zaměřujeme se na zážitkové akce jako Plavby Brnem nebo Lodě k vodě. Účastníci turnaje mají slevu outdoorovém eshopu sunshop.cz. Po zadání slevového kódu “TurnajBrno” získáte slevu ve výši 8% na veškeré položky eshopu (a to i na zlevněné zboží). Slevový kód je platný od 20. 4. do 25.5.2024.

Nutrend evropským lídrem v oblasti sportovní výživy dodá na turnaji každému hráči malou pozronost.

Božský kopeček – o pohodu hráčů i doprovodu se postará  firma, která reprezentuje Brno svým „božským kopečkem“, což je poctivá řemeslná zmrzlina. Účastníky turnaje navštíví autíčko tuktuk přímo v areálu nebo si můžete sami odskočit 800m na Jiráskovu 1a,  kde najdete i cukrárnu.

Stejná firma provozuje i Pizzu punk. Najdete ji na Jana Uhra 6, tedy 250m od areálu. s heslem Gullivers Brno na tč: 737 325 227 objednáte pizzu za 150Kč Otvírají v 11:00. Z haly je to cca 300m a musíte si tam někoho poslat. Adresa:  Jana Uhra 164/6. nabídku mají na facebooku.

Alpatradiční český výrobce masážních a regeneračních přípravků pro váš hvězdný výkon. Každý tým dostane kaštanové emulze v rámci startovního balíčku.

Maxima pojišťovna – sponzorem turnaje je mladá, dynamická pojišťovna s dobrými službami a ještě lepšími cenami. Např. pojištění rodinného domu na 5 000 000 stojí 2565Kč.

Úrazové pojištění pro dítě hrající florbal na trvalé následky 8 000 000Kč a denní odškodné 300Kč  za 164Kč měsíčně. Toto pojištění můžete získat ještě před turnajem. Informaci a servis vám zajistí RobertValek.eu

Kukuřičáci – úspěšné týmy se mohou těšit, protože kličky budou moci pilovat i v kukuřičném bludišti.

Returnioalternativa ke spoření

MND – partnerem turnaje je stabilní dodavatel plynu a elektřiny za výhodné ceny.

Setkání s juniorskými reprezentanty – pokud nabitý program dovolí, tak turnaj přípravky či elévů navštíví juniorští reprezentanti, mající vztah k oddílům, které na turnaji startují. Jáchym Eliáš, Jakub Vařecha a Šimon Ruber. Cca v 12:00 hráče přijde pozdravit Jakub Vařecha.

Předvýběr.CZ Florbal MB – 2023/2024 – 04. 08. 2023 – Sportovní hala u 5. ZŠ, Mladá Boleslav – (Foto: Martin FLOUSEK / www.florbalmb.cz).