Florbalová noc 15. 9. 2023

S pověřením župy Jana Máchala pořádá Sokol Komín  4. ročník florbalové noci v sokolovně (Svratecká 11). Akce začne v 17:30, kdy zahájí hru děti Sokola Komín, případně další zájemci o hru ve věku 6 -11 let.. Od 19:15 naváže hobby kategorie žen a mužů. Mohou se zapojit i rodiče dětí, které trénují v sokolovně tzv. amatérská úroveň. Samozřejmě mohou zůstat i po odchodu dětí.

V 20:00 je sraz  všech dalších zájemců (muži i ženy) o hru z řad veřejnosti. Zde už je mírný předpoklad toho, že už to hráč někdy hrál aspoň na amatérské úrovni. Proběhne rozdělení do týmů,tak aby se hrálo vyrovnaně a všechny to bavilo. Pokusíme se hrát do 24:00.

Hrát se bude 3  na 3.

Ostatní:

Vstup zdarma (nesokol 50Kč) Bude zajištěna roznáška z restaurace.

Florbalky budou k zapůjčení.

Osvěžovna (Žebra Holiday) bude fungovat = donáška tekutin a jídla do předsálí.

Každý hráč/ka by měl mít bílé a tmavé triko, abychom se mohli adekvátně rozlišit. Což se určí až na místě.

Přihlašování:

na rob.valek@gmail.com, do předmětu zprávy napište florbalová noc. Dále sledujte stránku akce, může být aktualizována.

Nebo přes FB. Na faceboouku je vytvořená událost.

Nečlenové sokola hrají na vlastní nebezpečí. Akce není pojištěna.

• Akce se koná za finanční podpory Jihomoravského kraje
  • Účastník dává výslovný souhlas se zasíláním informací z ČOS mailem a souhlasí s použitím fotodokumentace z akce, pro účely publikace v metodických, propagačních a ostatních tiskových materiálech ČOS a JMK. Při nesouhlasu toto oznámí pořadateli písemně předem. Pořadatel se zavazuje, že neposkytne uvedené osobní údaje třetím osobám bez souhlasu účastníka.

A toto jsou ti, co vydrželi do půlnoci v roce 2021

Jedna odpověď