17. 9. 2023 je naplánován vodácký výlet pro rodiče a děti.

Akce je otevřená veřejnosti v rámci: BeActive Sokol spolu v pohybu. Mohou se účastnit členové ČOS i nečlenové.

Itinerář:

Jednodenní vodácký výlet – Svratka – z Židlochovic do Vranovic

Sraz v 9:00 v Židlochovicích (platí pro auta)

Nebo ve vlaku, co jede z Brna v 8:40.

V Židlochovicích se nalodíme cca od 9:00

Případně občerstvení SH burger v Uherčicích

Cíl: silniční most mezi Pouzdřanami a Vranovicemi (ne železniční)

Návrat:

Po doplutí vrátí každý sám za sebe lodě a vrátí se vlakem do Brna, vlak jede 14:24, 15:24 a 16:24

Je důležité dorazit nejpozději do 17:00 do cíle, trasa má 15 km. Dopravci lodí v 17:00 nejpozději odjedou. Pak si každý návrat včetně vybavení musí zařídit sám.

Náklady:

Za každou loď se platí 650kč, v ceně loď (2 nebo 3místná), kdo chce třímístnou, tak to musí zmínit. V ceně doprava a odvoz lodí, loď, pádla, případně vesta, pokud je požadována.

Pokud někdo bude mít vlastní loď, tak neplatí nic. Pokud se bude chtít vracet s řidiči nebo vrátit loď do Brna, tak je to za 100Kč.

Přihlašování: přes komentář pod článkem.

i florbalisté budou přihlašovat přes komentář. Je to změna, v členské sekci to nebude. Je to z důvodu, aby to bylo na 1 místě.

Ve formátu: kdo jede, požadavek na typ lodi (2 či 3 členná) mail, telefon, případně velikost vesty (napsat výšku postavy) a zda jedete vlakem. Případné dotazy: Robert Válek 608 700 442

Platby: na účet 670100-2206292941/6210 vs 1709 a do poznámky jméno odesilatele

Rizika: Nečlenové sokola jedou na vlastní riziko. Členové Sokola jsou pojištění jen v rámci pojistky Sokola. Každý jede na vlastní nebezpečí a rodiče (zástupci) zodpovídají za svoje děti či děti v posádce. Sokol organizuje jen sraz a půjčení lodí. Za zničení či ztrátu vybavení nese zodpovědnost ten z posádky, co provede úhradu účastnického poplatku. Pravidla chování na vodě.

• Akce se koná za finanční podpory Jihomoravského kraje, Brna a Župy Jana Máchala
  • Účastník dává výslovný souhlas se zasíláním informací z ČOS mailem a souhlasí s použitím fotodokumentace z akce, pro účely publikace v metodických, propagačních a ostatních tiskových materiálech ČOS a JMK. Při nesouhlasu toto oznámí pořadateli písemně předem. Pořadatel se zavazuje, že neposkytne uvedené osobní údaje třetím osobám bez souhlasu účastníka.