Sokol Komín

Sokol Brno – Komín

Počasí nám přálo, nálada byla skvělá, nikomu se nechtělo domů…

Takové bylo letošní Sportovní odpoledne pro seniory a děti na sportovišti za ZŠ Pastviny. Je to velice příjemný pocit sledovat celé rodiny (dítě, rodič, prarodič), které si na Sportovním odpoledni udělají společné setkání, a ještě přitom poměřují síly.

Plnilo se celkem 7 disciplín (florbal, běh, hmatová poznávačka, skládačky, slalom, hod na cíl, hod pohlednicí). Ne na všechny disciplíny je potřeba fyzických zdatností, taková hmatová zkouška nebo hod pohledem je dost zapeklitý úkol.

Byli vyhlášeni vítězi v hodu pohlednicí. Na prvním místě v kategorii seniorů vyhrála Emílie Rolincová (9,42 m) a z dětí Matěj Řehák (14,7 m), každý účastník byl odměněn medailí, diplomem a balíčkem.

Děkuji všem, co si společně s námi přišli užít páteční odpoledne.

A také děkuji organizátorům (Sokol Brno-Komín, Okrašlovací spolek pro Komín) za pomoc a donesené občerstvení – bez vás by to opravdu nešlo.

Přeji všem krásný podzim a na shledanou za rok na Sportovním odpoledni.