v tomto článku najdete odkazy na vodácké akce, na které vyráží florbalová sekce + přátelé. V zásadě už půjde jen o datum, řeka, která se jela a odkaz na fotogalerii.

Sázava 201206 – v sobotu jsme jeli z Týnce do Píkovic. Druhý den jsme vyrazili na hrad Šternberk

fotky

Lužnice 201309 – naprosto luxusní akce, která byla jednou odložena. Ale stálo to za to. Žádní lidé,, žádní komáři a podařilo se jet i Starou řeku.

fotky Lužnice

Dyje u Lednice 201509 sjeli jsme z Nových Mlýnů až k Janohradu.

fotky Dyje 201509

Morava 201605 – akce rozdělená na turistiku a dolní tok řeky Moravy, kdy cíl byl v přístavišti v Bzenci

fotky Morava

Jihlava 201609 – Jihlava je obvykle buď jednodenní akce nebo kombinovaná s turistikou. Kdy spíme v tábořišti pod Templákem a sjíždíme od Mohelna do Ivančic. A druhý den obvykle nějaký výlet po okolí.

fotky Jihlava 2016

Dyje 201705 – Dyji pod Znojmem jsme plánovali delší dobu. Počasí nám pořád nevycházelo, takže se jednou zavelelo a zkusili jsme aspoň jednodenní výlet. Lokalitu jsme si zamilovali, takže Dyje pod Znojmem proběhla ještě několikrát.

fotky Dyje 201705