všichni jste zváni na VALNOU HROMADUve čtvrtek 4. dubna 2024 v 17.30 hodin.

Každý oddíl za sebe pošle delegáty minimálně v poměru – 1 delegát za 5 členů v oddílu.

Počet účastníků za váš oddíl oznamte Evě Beranové do 28. března 2024, ať může zajistit občerstvení.

Čtvrteční cvičení dne 4. 4. 2024 – košíková a všestrannost žáků – se neuskuteční.

Prosím – především silné muže – zda by došli pomoci s přípravou prostoru k sezení a to v 17.00 hodin (nachystání stolů a židlí).

Vedoucí oddílů posílejte své zprávy činnosti oddílu v minulém roce náčelníkovi Robertovi (rob.valek@gmail.com) a náčelnici Evě (eva-beran@seznam.cz) a to do 28. března 2024 nejpozději.

Chtěla bych požádat, aby si vedoucí oddílů připravili pár informací k činnosti jejich oddílu, které osobně přednesou na Valné hromadě.

Děkuji.

Činovníci výboru (náčelníci, kontrolní komise, hospodář, vzdělavatel, …) – své zprávy posílejte starostovi Rosťovi

Informace, prosím, předejte všem členům vašich oddílů.

CVIČITELSKÁ SCHŮZE bude následovat ihned po Valné hromadě.

Prosím všechny vedoucí oddílů, cvičitele a trenéry o jejich účast na této schůzce.

Pokud máte nějaké připomínky, návrhy, žádosti – přichystejte si je.

Máte-li nějakou větší připomínku – dejte mi vědět v předstihu, ať se náčelníci mohu připravit.

Děkuji.

Tělocvičná jednota Sokol Brno – Komín